Jūs esat apmeklējis mājas lapas versiju lietuviešu valodā. Lapu iespējams skatīt arī latviešu valodā
  1. Dviračių sporto įranga
  2. Dviračiai
  3. Turizmo dviračiai

Turizmo dviračiai

Merida turizmo dviračiai yra greiti, elegantiški, ir tinkami važiuoti betkokiu keliu, keliaujant ir poilsiaujant. Įrengiant šiuos dviračius su bagažo sistemomis bei krepšiais, laisvai galėsite keliauti aplink gimtąją kraštą arba pamatyti tolimesnes šalis, įgydami nepamirštamą patirtį ir naujus įspūdžius.
Turizmo dviračiai turi daug teigiamų savybių, iš kurių ypač išskiriama lengvoji aluminio rėmo konstrukcija. Dėka rėmo dizainui, šie dviračiai ne tik atrodo grakštu, bet ir suteikia įtikinamą vairo kontrolę bei saugų stabdymą ant visų tipų kelių. Moteriški dviračiai turi ypatingų rėmo kreivę užlipimui ant dviračio ir važinėjimui sulengvinti. Taip pat įvairiais patogumais jus nustebins vyrų Merida dviračiai: didieji 28 colių ratai ir lengvai riedančios padangos padės nesunkiai pagreitinti greitį, ir veiksmingai sujungs sporto ir pramogos veiklą. Ypač norime pabrėžti Merida turizmo dviračių patogią ir stabilią sėdėjimo poziciją, kuri, ilgai važinėjant, neleis jums pavargti ir galėsite mėgautis kiekvienu nuvažiuotu kilometru.
Kad turistiniai važinėjimai pavyktų be sunkumų, parduotuvės "Gandrs" siūlo turizmo dviračius įrengti su skirtingais priedais, pavyzdžiui, tikrai naudinga bus dviračio atraminė kojelė, bagažinė, purvasaugiai, įvairių rūšių dviračių krepšiai ─ viskas pagal jūsų nuomonę ir reikalavimus. Merida turizmo dviračiai gali jums pasiūlyti greičio ir komforto, suteikdami nepamirštamas poilsio akimirkas. Jeigu norite aktyviai praleisti savo laisvalaikį be jokių rūpeščių apie važinėjimą ribojančius veiksnius, turizmo dviračiai įvykdys jūsų viltis, nes turi kalnų ir plento dviračių savybes. Šie dviračiai nevaldys jus, nes yra pakankamai universalūs ir tinkami visų rūšių aplinkybėmis. Kad galėtų padaryti teisingą pasirinkimą, rekomenduojame apsvarstyti, kokiomis aplinkybėmis dviratį naudosite dažniausiai: jei jums patinka didesnė fizinė apkrova, siūlome peržiūrėti kalnų (MTB) dviračių asortimentą, o jeigu mėgstate greičio ir lygių paviršių, peržiūrėkite plento dviračių skyrių.

Kvartyti pagal:
pridėjimo datos mažėjanti
  • pridėjimo datos didėjanti
  • pridėjimo datos mažėjanti
  • kainos didėjanti
  • kainos mažėjanti
  • vardo didėjanti
  • vardo mažėjanti