Jūs esat apmeklējis mājas lapas versiju lietuviešu valodā. Lapu iespējams skatīt arī latviešu valodā
  1. Apranga
  2. Kelnės ir šortai

Kelnės ir šortai

"Gandrs" siūlo universalias kelnes iš gamintojų Millet, Lafuma, Pinguin, Fjallraven, Vaude ir kitų. Dėka aukščiausio lygio medžiagų ir technologijų, visi kelnių modeliai suteiks šilumą, apsaugą nuo vėjo ir drėgmės, oro cirkuliaciją ir termoreguliaciją.

Ant mūsų parduotuvių lentynų rasite kelnes ir šortus, tinkančius skirtingoms aplinkybėms: kasdieninei veiklai, lasvailaikiui, žygiams, žiemos sportui. Gaminimo procese naudojamos tik aukščiausios kokybės medžiagos, kas leis jaustis patogiai bei neapribos jūsų judėjimų laisvę. Žinome, kad spėsite įvertinti aukščiausio lygio technologijas bei medžiagas, panaudotas šai aprangai pagaminti: pas mus galite įsigyti iš Gore-Tex, G-1000, DryEdge, Ceplex, Windstopper, Element Shield, Primaloft ir kitų visuomet naujoviškų medžiagų pagamintas kelnes gražiu, šiuolaikiniu dizainu.

Skirtingos sportinės veiklos mėgėjai pas mus galės įsigyti kalnų ir alpinizmo ekspedicijoms, žygiams, mežioklėi ir žvejybai tinkančias kelnes, kelnes žiemos sportui, nuotykių sportui, bėgimui, kasdieninei veiklai bei laisvalaikiui praleisti. Siūlome žiemos ir vasaros sezono kelnes, ir taip pat kelnes, skirtas beveik visoms aplinkybėms ir oro sąlygoms.

Aktyvaus poilsio mėgėjus galime patikinti: drabužių kūrimo procesas kruopščiai apgalvotas, kad jūsų kūnui garantuotų lygią temperatūrą, šilumą bei oro prieigą, ir taip pat judėjimų laisvę ir drabužių greitą džiūvimą, kas yra privalomi jūsų sveikatingumo elementai.

Kvartyti pagal:
pridėjimo datos mažėjanti
  • pridėjimo datos didėjanti
  • pridėjimo datos mažėjanti
  • kainos didėjanti
  • kainos mažėjanti
  • vardo didėjanti
  • vardo mažėjanti

Filtras

Kaina:
Lytis:
Po produkto:
Po pritaikymo :

Žiūrėti daugiau

Po būdo:
Dydis:

Žiūrėti daugiau

Firma:

Žiūrėti daugiau

Parduotuvė:

Žiūrėti daugiau