Jūs esat apmeklējis mājas lapas versiju lietuviešu valodā. Lapu iespējams skatīt arī latviešu valodā
  1. Žiemos sporto įranga
  2. Žiemos sporto šalmai

Žiemos sporto šalmai

Be specialio šalmo aktyvus poilsis nebus saugus. Todėl Julbo, Alpina Sports ir Elan siūlo ryškus, spalvingus ir, žinoma, patogus žiemos sporto šalmus. Nebūtina pajusti kritimo arba susidūrimo, kad galėtų įvertinti visas šalmo teigiamąsias savybes. Kiekvienas slidininkas arba snieglentininkas gali pajusti teigiamybės ir šilumos, kurį suteikia šalmas. Taip pat, kaip bėgimo bateliai skiriasi nuo pasivaikščiojimo batų, taip ir žiemos sporto šalmai skiriasi nuo dviratininkų arba riedlentininkų šalmų. Žiemos sporto šalmai turi specifines ypatybes, pavyzdžiui, ausų atvartai, hidrofobiniai sluoksniai bei medžiagos, tinkančios žemai temperatūrai.
Žiemos sporto šalmo išorinis apvalkalas tarnauja kaip kietas paviršius, kuris išsaugos galvą nuo įbrėžimų, susitrenkimų, aštrų daiktų. Kritimo metu apvalkalas taip pat perduos smūgio energiją į didelį dalį šalmo, išsaugodamas jus nuo traumų. Šalmo vidinis įdėklas pagamintas iš poliesterio putų ir puikiai absorbuos smūgius.
Geras šalmas turi būti patogus, tačiau ne įtemptas. Jeigu ant galvos šalmas juda pirmyn ir atgal, galima drąsiai sakyti, kad jis jums per daug laisvas. Rekomenduojama skubiai perkelti galvą iš vienos pusės į kitą, kad patikrintų, ar konkrečiai šis šalmas jums tinka: jeigu tvirtai uždarytas šalmas vistiek juda ir suka, tai tikrai jis jums per didelis. Renkantis žiemos sporto šalmą, taip pat rekomenduojama užtikrinti, ar jūsų žiemos sporto akiniai atitiks naują šalmą: tarp akinių viršutinio krašto ir šalmo neturėtų būti vietos.
Parduotuvės "Gandrs" siūlo moterų, vyrų ir vaikų žiemos sporto šalmus, kurie tiks ir slidinėjimui, ir snieglenčių sportui.

Kvartyti pagal:
pridėjimo datos mažėjanti
  • pridėjimo datos didėjanti
  • pridėjimo datos mažėjanti
  • kainos didėjanti
  • kainos mažėjanti
  • vardo didėjanti
  • vardo mažėjanti

Filtras

Kaina:
Lytis:
Dydis:

Žiūrėti daugiau

Spalva:

Žiūrėti daugiau

Firma:
Parduotuvė:

Žiūrėti daugiau