Jūs esat apmeklējis mājas lapas versiju lietuviešu valodā. Lapu iespējams skatīt arī latviešu valodā
  1. Dviračių sporto įranga
  2. Dviračiai
  3. Plento dviračiai

Plento dviračiai

Merida plento dviračiai tinka sportiškam poilsiui, palaikyti savo fizinę formą, ir taip pat ambicingiems tikslams ─ varžyboms. Šie dviračiai įrengti ypatingai siauriomis aukšto slėgio padangomis, taigi jie būtinai norės patirti dar nebuvusią greitį. Gamindami šiuos greitį mylinčiuosius dviračius, Merida inženieriai įdėda dideles pastangas, kad galėtų jums suteikti galimybę pasiekti pasitenkinimą geriausiais rezultatais. Plento dviračio pagrindiniai privalumai yra mažasis svoris, aerodinaminė forma, ir, žinoma, siauriosios padangos, kurios puikiai pasirodys save važinėjant ant plento arba ilguose maršrutuose.
Parduotuvės "Gandrs" siūlo plento dviračius, kurie yra įrengti skirtingomis pavarų sistemomis, ir aluminio arba anglies plošto (carbon) rėmu, kurio medžiagos ploštų tankumas garantuoja ne tik dviračio lengvumą bei greitį, bet ir patogesnius jausmus, važinėjimo metu absorbuodamas vibracijas. Ant Merida plento dviračio pajusite užtikrinantį stabilumą, kas neleis švaistyti energiją nereikalingiems judėjimams, bet investuos ją į greitesnį judėjimą į priekį. Merida plento dviračiai taip pat turi ypatingos rėmo geometrinės kreivės ─ tai jums suteiktas papildomas komfortas ir parama važinėjimo metu ir pagerinta važinėjimo kokybė, trasoje pasiektas greitis bei laikas. Dėka Merida inženierių nuolatiniams tyrimams bei eksperimentams gamybos skyriuje, šie plento dviračiai nepertraukiamai kuria naujus kokybės standartus, pagal kurius seka ir puikus rezultatus susiekia pasaulinio lygio dviratininkai.
Merida plento dviratis jums bus teisingasis pasirinkimas, jei esate greičio mėgėjas ir mielai važiuojate skirtingo ilgio maršrutais lygia danga. "Gandrs" parduotuvėse galite pažvelgti į platų plento dviračių asortimentų, kuriame be abejonių rasite savo reikalavimams labiausiai atitinkantį sprendimą su norima specifikacija. Norėtume jums priminti, kad plento dviračiai nėra pagaminti važiuoti nelygia arba šiurkštia danga. Jeigu vis dar svarstote dviračiu važinėti betkokiu keliu, vistiek išlaikydami puikį greitėjimo gebėjimą, rekomenduojame peržiūrėti, pavyzdžiui, Merida turizmo dviračių skyrių.

Kvartyti pagal:
pridėjimo datos mažėjanti
  • pridėjimo datos didėjanti
  • pridėjimo datos mažėjanti
  • kainos didėjanti
  • kainos mažėjanti
  • vardo didėjanti
  • vardo mažėjanti