Jūs esat apmeklējis mājas lapas versiju lietuviešu valodā. Lapu iespējams skatīt arī latviešu valodā
  1. Alpinizmo įranga
  2. Laipiojimo bateliai

Laipiojimo bateliai

Pasirinkti laipiojimo batelius – tai sunku daugumai žmonių. Priešingai kasdieninių batų, čia neužteks apytiksliu matuojimu. Beveik kiekviena laipiojimo batelių pora turi savo unikalią formą ir dydžių sistemą, todėl pagrindinis užduotis yra rasti batelius, kas tinka jūsų pėdai ir tada naudoti juos planuotai veiklai.

Pirmiausia – jūsų kojas bateliuose turi jaustis jaukiai, tačiau nereikėtų likti jokių laisvų tarpų kulno ir pėdos arkos zone, kas galėtų leisti bateliui nuslysti nuo pėdos, o pirštai turi būti sulenkti ir suspausti. Sportinis laipiojimas ir boulderingas turi sąsają tarp lipimo sudėtingumo lygį ir jūsų batų dydį. Taip pat svarbu prisiminti, kad, juos naudojant, visi laipiojimo bateliai išsitemps, todėl ką tik nupirkta batelių pora nebus identiška porai batų, kurie jau buvo dėvimi.

Parduotuvėse "Gandrs" rasite moteriškus, vyriškus, unisex ir vaikų laipiojimo batelius pradedantiesiems ir patyrusiems laipiotojams, ilgiems kalnų maršrutams arba trumpiems ir techniškai sudėtingiems maršrutams, boulderingo lipimams bei lipimui laipiojimo sienele iš gamintojų Millet ir Edelrid.

Kvartyti pagal:
pridėjimo datos mažėjanti
  • pridėjimo datos didėjanti
  • pridėjimo datos mažėjanti
  • kainos didėjanti
  • kainos mažėjanti
  • vardo didėjanti
  • vardo mažėjanti

Filtras

Kaina:
Forma:
Lytis:
Pėdos dydis:

Žiūrėti daugiau

Firma:
Spalva:

Žiūrėti daugiau

Parduotuvė:

Žiūrėti daugiau