Jūs esat apmeklējis mājas lapas versiju lietuviešu valodā. Lapu iespējams skatīt arī latviešu valodā
  1. Dviračių sporto įranga
  2. Dviračiai
  3. Fitneso dviračiai

Fitneso dviračiai

Fitneso dviračiai ypač sukonstruoti važiuoti keliais su kieta ir lygia danga. Šis dviratis yra greitas dviratis, kuris vistiek leis dviratininkui išlaikyti kontrolę viso važinėjimo metu. Merida Speeder dviračiai tinka greitais važinėjimais ir per miestą, ir iki arčiausio ežero. Šie dviračiai turi lygiai tokio pačio pagreitinimo gebėjimo, kaip ir plento dviračiai, tačiau Speeder papildomai įrengti su daugiau važinėjimo patogumų, kas truputį sudidina dviračio svorį. Tuo pačiu metu fitneso dviratis suteiks didesnį komfortą ir geresnį vaizdą į kelią, dėka jo linijiniam vairui ir geometrijai apskritai, kas pritaikyta kasdieniniam naudojimui.
Nesvarbu, ar dviratis turi lengvo anglies plokšto arba aluminio rėmo, nes kiekvienas, tariantis žodį "Speeder", tuo įsivaizduoja nuotykį kartu su didesnį greičiu, negu važinėjant paprastais kelio dviračiais. Kiekvienas Merida Speeder serijos dviratis įrengtas tiesiu vairu bei geriausiomis kelio dviračio savybėmis, kurios jums leis pasiduoti savo aktyviams nuotykiams be jokių rūpeščių.
Merida Speeder nori pajusti greitį ─ tuo užtikrina ne tik šios dviračių serijos pavadinimas, bet ir dviračio technologinės struktūros ypatumai: Speeder geometrinė struktūra garantuoja patogią bei efektyvią dviratininko sėdėjimo poziciją, o bendras svoris sumažintas iki maksimalios ribos. Visi Merida Speeder modeliai įrengti dviguba arba triguba grandininių žiedų sistema priekyje, ir lengvomis padangomis su mažu riedėjimo pasipriešinimu, kas ramiai leis susiekti norimą greitį.
Kad išsirinktų sau labiausiai atitinkantį dviratį, rekomenduojam įvertinti potencialias jo naudojimo aplinkybes. Jei norite geriau suprasti mūsų pasiūlymą, peržiūrėkite ir kitus "Gandrs" dviračių modelių skyrius, kurie bus tinkami ir kasdieniniams važinėjimams, ir varžyboms bei treniruotėms.

Kvartyti pagal:
pridėjimo datos mažėjanti
  • pridėjimo datos didėjanti
  • pridėjimo datos mažėjanti
  • kainos didėjanti
  • kainos mažėjanti
  • vardo didėjanti
  • vardo mažėjanti

Filtras

Kaina:
Rėmo dydis:
Parduotuvė: