Jūs esat apmeklējis mājas lapas versiju lietuviešu valodā. Lapu iespējams skatīt arī latviešu valodā
  1. Mokėjimo būdai

Mokėjimo būdai

Mokėjimo būdai

Gandrs internetinėje parduotuvėje galite mokėti grynaisiais, su banko kortele ar pervedimu.

Mokėjimas grynaisiais ar su banko kortele

Padarote mokejimą grynaisiais ar su banko kortele — internetinėje parduotuvėje nurodykite mokėjimo būdą „grynaisiais paėmimo valandėlėje” ar „su kortele paėmimo valandėlėje”. Mokejimą padarysite prekės paėmimo valandėlėje — mūsų parduotuvėse ar kurjeriui (Rygos sienose).

Mokėjimas su pervedimu

Jūsų e-pašte gausite išankstinio apmokėjimo sąskaitą (reikia apmokėti 7 dienų laikoje). Neužmirškite nurodyti išankstinio apmokėjimo sąskaitos numerį. Prekę tieksime, kada gausime pervedimą.

Banklink

Mokėjimas su interneto banko tarpininkavimu (Jus automatiškai sujungs su banko mokėjimo svetaine). Mokejimą galite padaryti su Swedbank, Citadele, SEB, Luminor interneto banko tarpininkavimu.

Mokėjimas su VISA ar MasterCard kortelėmis

Patikima mokėjimo sistema su 3D Secure technologija — MasterCard® SecureCode™ Verified by Visa. Prieš mokėjimo vykdymo reikia sutikti su vartojimo taisyklėmis.

Visa, MasterCard kortelių ir Banklink mokėjimų apdorojimą padaro Maksekeskus AS.

NUOLAIDA SU KUPONU

Nuolaidų kuponai yra rinkodaros akcija klientų pritraukimui. Nuolaidų kuponus, priklausomai nuo akcijos taisyklių, galima gauti "Gandrs IT" parduotuvėse, nuo bendradarbiavimo partnerių, taip pat virtualioje formoje kaip SMS ar el. pašte. Jie gali būti naudojami tik internetinėje parduotuvėje. Klientai gali gauti informaciją apie akcijoms "Gandrs IT" socialinių tinklų profiliuose arba www.gandrs.lt.