Jūs esat apmeklējis mājas lapas versiju lietuviešu valodā. Lapu iespējams skatīt arī latviešu valodā
  1. Žiemos sporto įranga
  2. Snieglentininkams

Snieglentininkams

Snieglenčių sportas – tai ekstremalus sportas su ekstremalia susitikimo vieta atvirose gamtos erdvėse. Užtikrinimui, kad jūsų laikas ant kalno būtų praleistas, mėgaudamiesi šiuo sportu, ir nereikėtu nerimauti dėl komforto trūkumo, peržiūrėkite snieglenčių sporto įrangos pasiūlymą: jis paruoštas, pasirenkant iš geriausių snieglenčių sporto prekinių ženklų, kad ant kalno jaustumėtės saugiai ir šiltai.
Pas mus, parduotuvėse "Gandrs" rasite moterų, vyrų ir vaikų snieglentes freestyle, ridestyle bei all mountain stiliaus slidinėjimais. Mūsų pasiūlyme galima rasti ir specialiai paruoštos snieglentės moterims, kurios tinka moters formai ir laikysenai. Šios lentės viduryje yra siauresnės (tinka mažesnėms pėdoms); taip pat jos yra mažiau išlenktos ir daugiau lankstesnės – pagamintos pagal tai, kaip moterys perduoda energiją į lentę. Kalbant apie vaikus, tėveliams nerekomenduojame pirkti snieglentę, kuri jūsų vaikui bus per didelę – tai gali būti sunku kontroliuoti bei gali trukdyti įgūdžių mokymui.
Derinant lentę, batus bei slidinėjimo stilių su apkaustais, jie padės kontroliuoti jūsų energiją ir, prisitaikant prie jūsų kūno judesių, leis tiksliau manevruoti. Pasirinkite apkaustus, kurie atitinka jūsų slidinėjimo stilių, įgūdžių lygį, snieglentės bei batų specifiką ir komfortą. Apkaustų dydis turi atitikti snieglenčių batų dydį. Atitinkantys apkaustai batus laiko tvirtai ir saugai, tačiau nereikia papildomos jėgos batus įdėti teisingoje padėtyje. Su atitinkančiais apkaustais jūsų batai bus lankstūs, tačiau neleis jiems svyrauti ar kitaip judėti.
Snieglenčių sportas daugeliui žmonių vis dar yra nežinomas, viliojantis pasaulis, kuris, žiūrint nuo krašto, atrodo lyg sinonimas žodžiui "laisvė". O tie žmonės, kurie šį sportą jau pažįsta, sako, "Tai nėra lengvai, bet būtinai turite tą išbandyti!" Čia rasite visą reikalingą įrangą, kad, slidinėdami su snieglente, sulauktu malonių akimirkų.