Jūs esat apmeklējis mājas lapas versiju lietuviešu valodā. Lapu iespējams skatīt arī latviešu valodā
  1. Žiemos sporto įranga
  2. Apsaugos slidininkams ir snieglentininkams

Apsaugos slidininkams ir snieglentininkams

Parduotuvių "Gandrs" plačiajame pasiūlyme galima rasti apsaugas slidinėjimui ir snieglenčių sportui, kurias sumažins traumų riziką ir moterims ir vyrams ir tokiu būdu padės išplėsti jūsų sugebėjimų ribas. Mes rūpinames žiemos sporto mėgėjų komfortu ir saugumu, ir siūlome geriausių medžiagų ir prekių atranką, kad išsaugotų šį neįkainojamą vertybę. Kojų, rankų, nugaros bei sprando apsaugos ir apsauginiai šortai iš Alpina Sports, Komperdell, Alpinestars ir Elan Skis prekinių ženklų suteikia jums naujesnių medžiagų ir technologijų derinius.

Komperdell slidinėjimo bei snieglenčių sporto apsaugos siūlo maksimalią saugą, ypač sutelkiant dėmesį į nugaros apsaugojimą. Šios apsaugos padengtos specialiomis memory foam putomis, kurios absorbuoja smūgio jėgą ir išlygina jį palei apsaugos paviršių, ir tuo skiriasi nuo kietų šarvų. Po smūgio Komperdell memory putos išplėčiasi ir grįžta į pradinę fromą, suteikdamos panašį apsaugą kaip automobilio oro pagalves. Kritimo atveju šios putos absorbuoja iki 90% smūgio energijos. Kad įvykdytų visus aukščiausius saugos reikalavimus, Komperdell dažnai jungia net šešius skirtingo storio ir tankumo putų sloksnius. Naudojant šią technologiją, klientai gauna aukšto elastingumo sistemą, kuri prisitaiko prie įvairių kūno formų.

Ar mėgstate drąsius triukus, šuolius, didelį greitį, arba paprastai norite jaustis saugiai? Mes turime, ką jums pasiūlyti. Šiame skyriuje galėsite surasti sau tinkančias kelių, alkūnių, nugaros bei kojų apsaugas. Jauskites laisvai ir saugiai, ir nedvejodami šokite į kitą nuotykį!

Kvartyti pagal:
pridėjimo datos mažėjanti
  • pridėjimo datos didėjanti
  • pridėjimo datos mažėjanti
  • kainos didėjanti
  • kainos mažėjanti
  • vardo didėjanti
  • vardo mažėjanti

Filtras

Kaina:
Produktas:
Firma:
Parduotuvė: