Jūs esat apmeklējis mājas lapas versiju lietuviešu valodā. Lapu iespējams skatīt arī latviešu valodā
  1. Turizmo įranga
  2. Turizmo reikmenys

Turizmo reikmenys

Turizmo reikmenys – tai smulkmenos, tačiau žymiai svarbios smulkmenos. Pavyzdžiui, šalčio netrukdytam miegui puikiai tiks kompaktiška šilumos antklodė, dar naudingas bus gerai absorbuojantis ir greitai džiūstantis rankšluostis, ir, žinoma, buteliai, dėl kurių turinio galite nuspręsti patys. Kelionės saugumui siūlome specialias pakabinamosias spynas, užraktus ir raktų pakabukus. Keliautojams taip pat reikės įvairius higienos reikmenis, kad galėtų jaustis švieži ir švarūs per visą kelionę. "Gandrs" parduotuvėse rasite tokias prekes kaip dezinfekavimo priemones, burnos higienos reikmenų rinkinius, rankšluosčius, servetėles.

Būtina kelionių dalis yra pirmosios pagalbos reikmenys. Pas mus galite įsigyti skirtingų rūšių bei komplektacijos pirmosios pagalbos rinkinius, avarines antklodes, kompresus, pincetus, pleistrus, tvarsčius, priedus erkėms pašalinti ir taip toliau. Jei nuotykio metu nutiks techninis nesklandumas, bus naudingi skirtingi taisymo reikmenis, pavyzdžiui, sagtys, taisymo juostos, stygių veržikliai, užtrauktukai ir diržai.

Kad galėtų poilsiauti be rūpeščių apie vabzdžius, "Gandrs" pasiūlyme rasite skirtingų rūšių repelentus, kas tiks, ir dirbant darže, ir keliaujant šiltosiose šalyse. Taip pat rasite ir tinklus nuo uodų, jų pastatymo priedus, priemones vabzdžių įkandimams gydyti, losjonus po saulės vonių.