Jūs esat apmeklējis mājas lapas versiju lietuviešu valodā. Lapu iespējams skatīt arī latviešu valodā
  1. Turizmo įranga
  2. Vandeniui atsparūs maišai ir dėklai

Vandeniui atsparūs maišai ir dėklai

Parduotuvių "Gandrs" pasiūlyme rasite kokybiškus vandeniui atsparus maišus, pakuotes, krepšius bei kuprines, ir taip pat kasdieninius krepšius iš tokių gamintojų kaip Ortlieb, Aquapack ir Fjallraven. Siūlome visas reikalingas prekes plukdymo ir plaukiojimo laivu, ekspedicijų, dviračių turizmo ir kitos veiklos įrangai pernešioti. Kad sulengvintų jūsų rūpeščius apie geriamojo vandens įgijimą ir perkėlimą, poilsiaujant gamtoje, siūlome specialias pakuotes ir vandeniui atsparus maišus. Taip pat esame pasirūpinę neperšlampamais dėklais žemėlapiams ir dokumentams bei elektroniniams prietaisams.

Jei ieškote krepšio, kas tiks kiekvienai dienai, ypač parankūs bus krepšiai ir krepšeliai iš prekinio ženklo Ortlieb. Jie išsaugos jūsų daiktus nuo blogo oro ir netyčia išsiliejusių skysčių įtakos. Ortlieb vandeniui atsparų krepšių puikios savybės pagrįstos specialia medžiagų atranka bei neperšlampamų siūlių darymo technologija, kas spės atstumti vandenį net ir po 100 000 mm drėgmės. Pas mus galite įsigyti vandeniui atsparias pakuotes ir maišus dydžiu nuo 1.5 litrų iki net 130 litrų.

Taip pat mūsų asortimente rasite vamzdžius geriamojo vandens sistemoms, vandeniui atsparias ausines, neperšlampamų medžiagų lopymo įrankius ir rinkinius bei drėgmės absorbentus, kas padės išsaugoti jūsų daiktus, jeigu krepšyje išsiliejo bet koks skystis.

Kvartyti pagal:
pridėjimo datos mažėjanti
  • pridėjimo datos didėjanti
  • pridėjimo datos mažėjanti
  • kainos didėjanti
  • kainos mažėjanti
  • vardo didėjanti
  • vardo mažėjanti

Filtras

Kaina:
Po produkto:

Žiūrėti daugiau

Neperšlampamų maišų medžiaga:
Talpumas:

Žiūrėti daugiau

Firma:
Parduotuvė:

Žiūrėti daugiau