Jūs esat apmeklējis mājas lapas versiju lietuviešu valodā. Lapu iespējams skatīt arī latviešu valodā
  1. Turizmo įranga
  2. Miegmaišiai

Miegmaišiai

Parduotuvės "Gandrs" siūlo Lafuma, Fjallraven, Pinguin ir Vaude miegmaišius. Kad sulengvintų jūsų pasirinkimą, galite prekes atrinkti pagal tokias savybes kaip komforto temperatūra ir izoliacijos rūšis – sintetinis arba anties plunksnos. Pagal formą miegmaišiai skirstomi į antklodės arba kokono tipo miegmaišius. Vienas iš mūsų siūlomų miegmaišių privalumų tai opcija sujungti du miegmaišius, jeigu jų užtrauktukai yra priešingose pusėse. Dar galima įsigyti ir lengvas ir šiltas miegmaišių paklodes.

Kalbant apie mūsų atstovautus prekinius ženklus, Lafuma pradėjo kurti turizmo įrangą jau apie 1980-sius metus, įskaitant ir miegmaišius. Lafuma miegmaišiai puikiai tinka vasarą, jie yra lengvi bei kompaktiški, prieinamas platus modelių asortimentas visiems skoniams. Moterys ypač mėgsta Lafuma miegmaišio modelį su fliso pašiltinimu pėdų zone, kas suteikia papildomą šilumą. Fjallraven miegmaišiai jau per metus buvo išbandyti nesuskaičiuojamo kiekio ekspedicijose bei žygiuose per miškų ir kalnų regionus, ir šalia vandens telkinių, todėl galite būti tikri, kad šios firmos gaminti miegmaišiai tiks ir šiltam, ir šaltam orui, ir taip pat poilsiaujant drėgnoje aplinkoje. Ši didžioji patirtis leidžia Fjallraven gaminti sintetinius ir anties plunksnomis pašiltintus miegmaišius, kurie, griežtai laikantis naudojimo taisyklių, ypatingai aktyviam keliautojui tarnaus nuo 5 iki net 20 metų.

Gamintojas Pinguin siūlo miegmaišius su plačiausia temperatūros amplitude, skirtingų ilgių bei platumų modelius ir vasaros, ir žiemos, ir tris sezonų oro sąlygoms; taip pat turime papildomai pašiltintus Pinguin miegmaišius, kurie skirti tiesiog moterų komfortui. O miegmaišiai iš firmos Vaude daugiau skirti naudojimui labiau ekstremalioje aplinkoje; jie apdovanoti Green Shape ženkleliu, kas yra firmos garantija, kad visos Vaude prekės pagamintos iš ilgalaikių medžiagų, palaikant išteklių išsaugojimo bei sąžiningos gamybos praktiką.

Renkantis miegmaišį, kaip ir bet kurią kitą prekę, būtina įvertinti skirtingas sąlygas, kad įgytas miegmaišis atitiktų naudojimo tikslą – nesvarbu, ar tai vasaros savaitgalio žygis, ar ilgesnė ekspedicija kalnuose.

Kvartyti pagal:
pridėjimo datos mažėjanti
  • pridėjimo datos didėjanti
  • pridėjimo datos mažėjanti
  • kainos didėjanti
  • kainos mažėjanti
  • vardo didėjanti
  • vardo mažėjanti

Filtras

Kaina:
Po produkto:
Po svorio:
Pašiltinimas:
Komforto temperatūra:
Užtrauktukas:
Lytis:
Firma:

Žiūrėti daugiau

Parduotuvė:

Žiūrėti daugiau