Jūs esat apmeklējis mājas lapas versiju lietuviešu valodā. Lapu iespējams skatīt arī latviešu valodā
  1. Dviračių sporto įranga
  2. Dviračiai
  3. Kalnų dviračiai (MTB)

Kalnų dviračiai (MTB)

Kalnų dviračiai (Mountain Bike arba MTB) ─ tai tikrai universalūs ir funkcionaliai įrengti dviračiai. Su Merida MTB įmanoma keliauti per skirtingų lygių sudėtingumo geografinius regionus, o daugiausiai jie skirti poilsiui arba sportiškam važinėjimui per miškus, kalnus ir trasas. Merida MTB dviračiai įrengti su platomis išreikšto protektoriaus padangomis, kurios puikiai sukibs su betkokio rūšio paviršiumi, tokiu būdu neapribodami jūsų judėjimo laisvę ir leisdami pasiekti iš pažiūros nepasiekiamus paskirčius.
Tarp "Gandrs" siūlomų MTB dviračių rasite modelius trijų skirtingų ratų dydžiais ─ 26, 27.5 ir 29 colių. Dviračiai su didesniais ratais leis pasiekti neįtikėtinį greitį, tačiau mažesni ratai suteiks neįvertinamą stabilumą net sunkiausiuose keliuose. Taip pat galima įsigyti MTB dviračius ir su aluminiu, ir anglies plošto rėmu. Galvojant ypač apie dailiosios lyties atstovų noras ir komfortą, pagaminti moteriški MTB dviračiai išlenkta rėmo viršutine dalimi.
Kad palengvintų jūsų pasirinkimą, pirmiausiai rekomenduojame apsvarstyti, kokiose aplinkybėse dviratį naudosite. Jeigu esate rekreacinio režimo mėgėjas, jūsų norams labiau atitinkantys gali būti, pavyzdžiui, mūsų siūlomi miesto dviračiai. Tačiau jei vertinate keliavimą nepaprastais regionais arčiau nepaliestos gamtos, Merida MTB dviračiai galės jums suteikti platų pasirinkimą, kuris patenkins pačius aukščiausius iš jūsų reikalavimų. Šie dviračiai bus puiki kompanjonai ne tik kasdieniniuose treniruotės bei poilsio važinėjimuose, bet ir parodys savo konkurencingumą varžybose ir leis jums susiekti rezultatus, kuriuos tikėjotės.

Kvartyti pagal:
pridėjimo datos mažėjanti
  • pridėjimo datos didėjanti
  • pridėjimo datos mažėjanti
  • kainos didėjanti
  • kainos mažėjanti
  • vardo didėjanti
  • vardo mažėjanti

Filtras

Kaina:
Rato dydis:
Rėmo dydis:

Žiūrėti daugiau

Lytis:
Stabdžių sistema:
Rėmo medžiaga:
Parduotuvė:

Žiūrėti daugiau