Jūs esat apmeklējis mājas lapas versiju lietuviešu valodā. Lapu iespējams skatīt arī latviešu valodā
  1. Alpinizmo įranga
  2. Virvės

Virvės

Šiame skyriuje siūlome profesionalias aukštos kokybės virves darbui aukščiu (gelbėtojams, gaisrininkams, kariniams poreikiams), laipiojimui uolomis, alpinizmui, speleologijai, kanjoningui ir ledo laipiojimui. Jei ieškote savo reikalavimus atitinkantį virvę, būtina apsvarstyti kelius faktorius.

Pirmas – virvės tipas. Pasirinkimas iš skirtingų virvių tipų priklausys nuo jūsų laipiojimo rūšio. Yra du pagrindiniai virvių tipai: statinės ir dinaminės virvės. Dinaminės virvės sukurtos kritimo atveju ištiesti ir absorbuoti smūgį, o statinės virvės nelabai ištempia, todėl bus efektyvos, pavyzdžiui, pakilimui virve arba perkeliant krovinį virvės pagalba.

Antras – virvės skersmuo ir ilgis, kas darys įtaką į virvės svorį ir patvarumą, ir maždaug apibrėš jos geriausią naudojimą. Kalbant apskritai, siauresnės virvės yra lengvesnės, tačiau jos gali būti mažiau patvarios ir reikalauja didesnę patirtį, kad sėkmingai galėtų pasirūpinti savo saugumu. Didesnio skersmens virvės yra labiau atsparios dilimui, bet turės didesnį svorį. Būtina žinoti virvės naudojimo detales, pavyzdžiui, informaciją apie apdorojimą, siekiant atremti drėgmės absorbciją. Taip pat reikia žinoti, kad laipiojimo saugumas – tai tik jūsų atsakomybė. Ekspertų instrukcijos yra vertingos, ypač jei laipiojimo pasaulyje esate naujokas.

Parduotuvėse "Gandrs" siūlome statines, dinamines, pagalbines virves, gumas, virvių priedus bei priežiūros priemones. Laukiame jus pas mus!