Jūs esat apmeklējis mājas lapas versiju lietuviešu valodā. Lapu iespējams skatīt arī latviešu valodā
  1. Avalynė
  2. Guminė avalynė

Guminė avalynė

Kad patogiai vaikščiotų lietingu oru arba drėgnose ir purvinose aplinkose, guminiai batai bus gana naudinga avalynė. Parduotuvėse "Gandrs" galima rasti guminius batus ir batelius, pagamintus iš aukštos kokybės medžiagų, be to, keli modeliai papildomai įrengti pašiltinimu, tokiu būdu pritaikant šį avalynę ir šalčiausioms metų dienoms. Tokius guminius batus įvertins žvejai, medžiotojai ir kiti gamtos mėgėjai.

Gali būti, kad jūsų prisiminimuose dominuoja faktas, kad guminiai batai ‒ tai nepatogumo ir šaltų pėdų derinys, bet dabar tai jau ne tiesa. Šiandien guminiai batai yra modernūs ir tinkami dėvėti skirtingų rūšių veiklos metu. Pirmieji guminiai batai buvo išrasti 19. amžiaus pradžioje, tapdami būtina Prancūzijos ūkininkų gyvenimo dalimi; Pirmojo pasaulinio karo metu daugiau nei milijoną porų batų buvo parduoti karinėms pajėgoms.

O šiandien šie batai tinka naudoti bet kokiai veiklai: nuo sodininkavimo, medžioklės, žvejybos, pasivaikščiojimų kaime, iki lietingų dienų praleidimo mieste. Ilgaauliai guminiai batai turi išlenktą, praplatintą aulio dalį, jie pagaminti iš natūralios gumos, su vidiniu pamušalu, kuris kartu su išorine gumine medžiaga suteiks puikų komfortą ir pritaikys net prie mažiausių kojos judėjimų. Prieinami ir kombinuotų medžiagų modeliai, pavyzdžiui, minkštos, neperšlampamos karvės odos auliu ir natūralios gumos pėdos dalimi. Šie batai įrengti pilno ilgio užtrauktuku su pleišto formos intarpu jiems lengviau apauti ir nuauti. Jei nemėgstate ilgaaulius guminius batus, ypač jūsų norams siūlome žemąją guminę avalynę, kas puikiai tiks lietingoms dienoms mieste.

Kvartyti pagal:
pridėjimo datos mažėjanti
  • pridėjimo datos didėjanti
  • pridėjimo datos mažėjanti
  • kainos didėjanti
  • kainos mažėjanti
  • vardo didėjanti
  • vardo mažėjanti

Filtras

Kaina:
Lytis:
Sezonas:
Pėdos dydis:

Žiūrėti daugiau

Parduotuvė:

Žiūrėti daugiau