Jūs esat apmeklējis mājas lapas versiju lietuviešu valodā. Lapu iespējams skatīt arī latviešu valodā
  1. Apranga
  2. Džemperiai

Džemperiai

Parduotuvėse "Gandrs" galima rasti šiltus, funkcioningus džemperius, tinkančius dėvėti bet kokio rūšio veiklos gamtoje metu. Pas mus galima įsigyti žygiams ar bėgimui skirtus džemperius, megztinius medžiotojiems ir žvejiems, taip pat ir alpinizmui ir kitai veiklai tinkančius drabužius, pagamintus iš kokybiškų medžiagų, kas garantuos puikią termoregulaciją, neleis perkaisti ir suteiks komfortą veiklos metu.

Mūsų atstovaujami gamintojai Millet, Lafuma, Fjallraven, Mico ir Le Chameau rūpinasi jūsų komfortu ir šiluma visuose sezonuose, kad jūs be jokių papildomų rūpeščių galėtų mėgautis gamta. Džemperiai padaryti iš elastingų ir dilimui atsparių medžiagų ‒ galėsite užmiršti apie poreikį kiekvieną sezoną pirkti naujus drabužius. Siūlome įvairių medžiagų ir dizainų vyriškus ir moteriškus džemperius, kas apsaugos nuo žiemos šaltumo, išlaikydami gerą termoreguliaciją ir taip neleisdami jūsų kūnui perkaisti.

Kad galėtų pasirinkti sau labiau tinkantį džemperį, rekomenduojame susipažinti su produktų aprašymais, ir taip pat nesidrovėti ir apie viską, kas jus domina, kreiptis į mūsų konsultantus visuose "Gandrs" parduotuvėse.

Kvartyti pagal:
pridėjimo datos mažėjanti
  • pridėjimo datos didėjanti
  • pridėjimo datos mažėjanti
  • kainos didėjanti
  • kainos mažėjanti
  • vardo didėjanti
  • vardo mažėjanti

Filtras

Kaina:
Lytis:
Medžiago tankumas:
Užtrauktukas:
Dydis:

Žiūrėti daugiau

Firma:

Žiūrėti daugiau

Parduotuvė: