Jūs esat apmeklējis mājas lapas versiju lietuviešu valodā. Lapu iespējams skatīt arī latviešu valodā
  1. Alpinizmo įranga
  2. Akiniai nuo saulės

Akiniai nuo saulės

Kad jūsų vaizdas į pasaulį visada būtų aiškus, ir nereikėtų užsimerkti dėl saulės ar sniego blizgesio, parduotuvės "Gandrs" siūlo kokybiškus akinius nuo saulės, skirtus vandens sportui, alpinizmui, dviračių sportui, bėgimui bei kasdieniniam naudojimui. Pas mus galima įsigyti akinius iš Julbo, Rudy Project, Alpina Sports, Merida, Eassun ir kitų prekių ženklų. Platajame asortimente rasite suaugusiųjų ir vaikų akinius nuo saulės, kurius galima pritaikyti ir žmonėms, kuriems reikalingi optiniai akiniai.
Mūsų vadovaujančio akinių gamintojo Julbo paruošti akiniai sujungia naujesnes technologijas ir mokslinius pasiekimus, kas išsaugos jūsų akis nuo saulės spindulių, blizgančio sniego bei vandens paviršių. Jau per 125 metų sukaupta akinių gaminimo patirtis leido Julbo sukurti akinius, dirbant su pasaulinio lygio sportininkais, įvairių sričių specialistais bei sporto entuziastais. Savo ypatinga lęšių gaminimo technologija Julbo garantuoja išimtinę optinę kokybę, kas leis į gamtos grožį pažiūrėti naujomis akimis ir iš naujos perspektyvos.
Kad sulengvintų jūsų pasirinkimą, rekomenduojame renktis akinius pagal jų naudojimo tipą, pavyzdžiui, kalnų ir pasivaikščiojimų akiniai, sporto ir dviračių sporto akiniai, kasdieniniai akiniai, ir vaikų bei jaunuolių akiniai nuo saulės. Galvojant apie tai, kad padarytų jūsų vaizdį į pasaulį dar gražesnį, irgi prieinami akiniai su keičiamais lęšiais ir keičiančiu atspalviu. Dėka pažangių technologijų, akinių lęšiai lengviau išsaugojomi nuo defektų, kas garantuos jų praktinį naudojimą per kelias sezonas. Renkantis akinius nuo saulės, reikia atkreipti dėmesį į jūsų individualius reikalavimus ir noras, kad akinių praktinis veikimas jus patenkintų ir parodytų save aukščiausiame lygyje. Parduotuvių "Gandrs" akinių nuo saulės asortimentas yra pakankamai platus, kad galėtų jums siūlyti ir kasdieninių, ir sporto akinių pasirinkimo opcijas.

Kvartyti pagal:
pridėjimo datos mažėjanti
  • pridėjimo datos didėjanti
  • pridėjimo datos mažėjanti
  • kainos didėjanti
  • kainos mažėjanti
  • vardo didėjanti
  • vardo mažėjanti

Filtras

Kaina:
Pritaikymas:

Žiūrėti daugiau

Fiksuotas lęšių dažinys:

Žiūrėti daugiau

Fotochrominiai lęšiai:
Julbo lęšiai:

Žiūrėti daugiau

Alpina Sports lęšiai:
Firma:
Lytis:
Parduotuvė:

Žiūrėti daugiau