Jūs esat apmeklējis mājas lapas versiju lietuviešu valodā. Lapu iespējams skatīt arī latviešu valodā
  1. Dviračių sporto įranga
  2. Dviračiai

Dviračiai

Dviračių gamintojas Merida seka įkūrėjo Ike Tseng'o gyvenimo devizą, "Judėti į priekį su aistrą ir drąsą." Merida tapo savo pramonės lyderiu ir savo klientams jau nuo 1972. metų suteikia aukštos kokybės dviračius už demokratines kainas.
Parduotuvėse "Gandrs" rasite platų Merida dviračių asortimentą, kuriu patenkinti bus net labiausiai reiklūs klientai. Pas mus galima įsigyti dviračius, pradedant nuo pačių mažiausių dviratininkų transporto priemonių iki aktyvaus sporto bei patogių miesto dviračių. Be to, nepamiršome ir tokių dviračių sporto kaip dirt, BMX ir freeride entuziastų.
Ypač norime pabrėžti faktą, kad Merida kiekvienais metais vykdo savo tikslus pasaulinio lygio čempionatuose ir atitinka tarptautinius standartus, teikdami įrangą MTB elito dviratininkams, kurie dažnai susiekia ir Europos, ir pasaulio čempionatų rezultatų viršūnes. Jau nuo pirmosios kompanijos egzistavimo dienos Merida gamintojai tikslingai seka savo dviračių dizainų projektavimą ir kūrybos procesą, taip gamindami unikalius produktus su pažangiomis funkcijomis. Merida ─ tai didžiulę įmonę reprezentuojantys dviračiai, tačiau juose niekada nematysite masinės gamybos buvimą. Merida dviračiai yra tokie pat individualūs ir unikalūs kaip ir mes; jų gamintojai atsargiai žiūri į dviračių modernizaciją bei kūrimą, ir į darbuotojų požiūrį bei azartą gamybos procesų metu, nes tai ne mažiau svarbūs kokybę kuriantys elementai.
Jei esate nusprendę išsirinkti Merida dviratį, būtinai nepamirškite ─ tai puiki komplektacija bei nepriekaištinga išvaizda už gera kaina! Kiekvienas Merida dviratis yra technologinis meno kūrinys, kuris suteiks puikų atsipalaidavimą ir nuostabiai praleistą laiką gamtoje, tokiu būdu užtikrindamas, kad esate padarę teisingą pasirinkimą.