Jūs esat apmeklējis mājas lapas versiju lietuviešu valodā. Lapu iespējams skatīt arī latviešu valodā
  1. Atmetimo teisės

Atmetimo teisės

Atsisakymas iš užsakymo

  • Atsisakyti užsakymo Jus reikiate bet kuriuo stadija, irgi 14 dienų laikoje po užsakymo gavimo. 
  • Jeigu prekės apžiūros momente, kurjerio akivaizdoje konstatuojate, kada prekė yra nepatenkinama, kurjeris surašys aktą ir prekė originale įpakavime su dokumentais bus išsiusta atgal. Siuntinį apmokės internetinė parduotuvė Gandrs.
  • Jeigu 14 dienų laikoje išspręsite prekę grąžinti parduotuvei, siuntimo išlaidas reikės apmokėti Jums. Mes sulaukiame, kad  14 dienų laikoje Jus prekę tik primatuosite, išmėginsite darbingumą ir gražinsite prekę su įpakavimu ir apsaugine plėve. Jeigu ras gedimai, mes galime išskaityti vertės sumažėjimą.
  • Mes rūpinamės, kad prekę iš parduotuvės išsiųstų nepriekaištingame kokybėje. Jeigu prekei tačiau 14 dienų laikoje konstatuosite defektus ar problemas, susižinokite su mumis (e-pašte mes pasiųsime detalizuotą informaciją) ir galite prekę siųsti atgal į parduotuvę. Jus turite teises pareikalauti prekės keitimą ar pinigų atmokėjimą, ir siuntinį apmoka parduotuvė. Jeigu defektas neatitinka garantijos taisykles, po to nukreipimo Jūs gausite prekę su išankstine sąskaita, kuri bus atitinkama gedimo nukreipimo sumą ir siuntimo išlaidas.

Pinigų grąžinimas

  • Jeigu Jums reikia gauti pinigą atgal dėl aukščiau minėtų priežasčių, mes pervesime pinigą į banko sąskaitą, iš kurio pinigą gavome. Jeigu norite gauti pinigą kitame sąskaitoje, nurodykite sąskaitą atskirai. Jeigu naudojat išankstinį sąskaitą, pinigą galėsite gauti savoje pašto skyriuje ar į banko sąskaitą.
  • 5 dienų laikoje padarome prekės patikrinimą. Jeigu prekę atiduosite tokiame būklėje kaip gavote, parduotuvė pinigų perves nedelsiant.