Jūs esat apmeklējis mājas lapas versiju lietuviešu valodā. Lapu iespējams skatīt arī latviešu valodā
  1. Turizmo įranga
  2. Kuprinės

Kuprinės

Kelionės metu ir taip pat kasdieninėje rutinoje jau seniai speciali vieta skirta kuprinėms. Parduotuvėse "Gandrs" galima surasti beveik visų rūšių ir dydžių kuprines, kurios pradžiugins jus savo universalumu ir grožiu. Atstovaujame tokius prekinius ženklus kaip Fjallraven, Pinguin, Doldy, Millet, Vaude, Lafuma, Ortlieb ir kitus, kurie paruošė kuprines moterims, vyrams, ir unisex bei vaikiškus kuprinių modelius. Galvodami apie reikalavimą naudoti pakankamą daugumą geriamojo vandens, pasirūpinome už skirtingų tūrių geriamąsias sistemas, kurios lengvai galėsite paimti su savimi ir patogiai naudoti.

Savo norams labiausiai atitinkančias kuprines pas mus ras ir patyrę keliautojai ir aktyvaus poilsio mėgėjai, ir žmonės, kurie kuprine naudojasi, veikdami kasdieninius darbus mieste. Mūsų asortimente įvairių dydžių ir tūrių (nuo mažiau negu 20 litrų iki daugiau negu 80 litrų) kuprinės, tinkančios ir tolimesnėms kelionėms, kur reikalinga su savimi imti daugiau daiktų, ir mažesnio masto žygiams bei kasdieniniam naudojimui. Mūsų parduotuvėse rasite ir kuprinių apdangalus nuo lietaus, kas išsaugos jūsų daiktus nuo drėgmės net labai stipro lietaus metu.

Paprasčiausias kriterijus, pagal ką rinktis naują kuprinę, tai suprasti, ką norite ir kiek daug esate paruošę nešioti ant nugaros. Siūlome labai įvairiapusišką asortimentą ir tikimės, kad galėsite surasti sau labiausiai tinkantį kuprinę. Būtina išsirinkta kuprine pasimatuoti ir užtikrinti, kad jūsų nugarai su ja patogu. Jeigu pajusite, kad kuprinė tampa dalimi jūsų kūno ir juda kartu su jumis, galite iškart būti tikri, kad pasirinkote teisingą prekę.

Kvartyti pagal:
pridėjimo datos mažėjanti
  • pridėjimo datos didėjanti
  • pridėjimo datos mažėjanti
  • kainos didėjanti
  • kainos mažėjanti
  • vardo didėjanti
  • vardo mažėjanti

Filtras

Kaina:
Lytis:
Po produkto:

Žiūrėti daugiau

Kuprinės talpumas:

Žiūrėti daugiau

Papildymai:
Spalva:

Žiūrėti daugiau

Firma:

Žiūrėti daugiau

Parduotuvė:

Žiūrėti daugiau