Jūs esat apmeklējis mājas lapas versiju lietuviešu valodā. Lapu iespējams skatīt arī latviešu valodā
  1. Turizmo įranga
  2. Degikliai ir dujiniai balionai

Degikliai ir dujiniai balionai

Ant parduotuvių "Gandrs" lentynų rasite gamintojų Optimus, Primus, Pinguin, Providus+, Esbit ir Campingaz dujinius degiklius, dujinius balionus, skystų degalų degiklius bei sauso spirito degiklius. Kiekvienas degiklių tipas atitinka tam tikrą degalų rūšį – dujinius balionus, degalus ar sausą spiritą. Renkantis savo reikalavimams labiausiai tinkantį, prisiminkite, kad dujų baliono degikliai padės maistą pagaminti greičiau už kitų rūšių degiklius.

Firma Optimus specializuojasi skirtingų rūšių turistinių dujinių degiklių gamyboje, ir sukūrė specialią integruotą adatą degikliams valyti. Pavyzdžiui, Optimus prekinio ženklo degiklis Polaris Optifuel ypač tinka maisto gaminimui gamtoje: tai savaime išsivalyntis aluminis degiklis su integruota valymo adata; degiklis veikia ir dujais, ir degalais (benzinu, žibalu, dyzelinu). Naudojantis dujiniu balionu, patogu perjungti degiklį į keturių sezonų režimą, kad jį galėtų pilnatviškai naudoti ir žemoje temperatūroje. O degiklis Crux Lite yra vienas iš lengviausių degiklių pasaulyje, tačiau 1 litrą vandens užvirs per 3 minutes (priklausomai nuo klimato sąlygų). Optimus prekės puikiai tiks ilgų žygių bei kalnų ekspedicijų dalyviams.

Prekinio ženklo Primus turizmo įrangos tyrimai prasidėjo jau 1890. metais, kada buvo išrasta pirmoji Primus viryklė. Šiuomet Primus yra visame pasaulyje žinomas gamintojas ir eksportuoja savo produktus į apie 70 šalis. Vienu Primus 450 gramų dujų balionu pakanka beveik 30 litroms vandens užvirti.

Pinguin pagaminti degikliai ir jų priedai šiuomet yra populiariausieji tarp mūsų pirkėjų. Pavyzdžiui, degiklis Spider yra pagamintas iš patvario nerūdijančio plieno ir aluminio ir turi platų liepsnos skirstytuvą, kas garantuoja greitą maisto gaminimą. O firma Light My Fire specializuojasi aktyvaus poilsio reikmenų gamyboje – pradedant nuo ugnies uždegimo iki maisto gaminimo. Siūlome kompaktiško dizaino turistinius indus, butelius, žiebtuvėlio akmenėlius. Firmą Providus+ bei jos gamintus degiklius, virykles ir dujų žibintus charakterizuoja aukšta kokybė, naujoviškumas ir patikimumas, bet Esbit produktų asortimente įeina kompaktiški plieno griliai, sauso ir skysto spirito degikliai ir sauso spirito tabletes – visos reikalingos prekės aktyvaus poilsio mėgėjams.

Kvartyti pagal:
pridėjimo datos mažėjanti
  • pridėjimo datos didėjanti
  • pridėjimo datos mažėjanti
  • kainos didėjanti
  • kainos mažėjanti
  • vardo didėjanti
  • vardo mažėjanti

Filtras

Kaina:
Po produkto:

Žiūrėti daugiau

Dagties būdas:

Žiūrėti daugiau

Degalai:
Firma:

Žiūrėti daugiau

Parduotuvė:

Žiūrėti daugiau