Jūs esat apmeklējis mājas lapas versiju lietuviešu valodā. Lapu iespējams skatīt arī latviešu valodā
  1. Avalynė
  2. Batai

Batai

Šiame skyriuje siūlome patogius, kvėpuojančius, vandeniui ir vėjui atsparius žygio batus. Jie skirti ilgiems pasivaikščiojimams per kalnuotus ar retai apgyvendintus regionus, įskaitant uolėtus kalnų takelius, miškus, samanas, sniegą ar ledynus.

Renkantis batus žygiams, reikia atkreipti dėmesį į kelias žymias jų savybes. Vienas iš svarbiausių aspektų yra batų svoris: tuo lengvesni bus batai, tuo patogesnis bus žygis su jais. Drėgmė yra vienas iš didžiausių pasivaikščiojimo gamtoje priešų, todėl dauguma mūsų siūlomų batų modelių turi neperšlampamą membraną. Kokybiškų žygio batų aulai turi būti tvirti, kad išsaugotų jūsų kulkšnius tuo metu, kada einate per nelygius ar kalnuotus paviršius. Tuo aukštesni ir tvirtesni batų aulai, tuo didesnė parama jūsų kulkšniams.

Be to, dar vienas žygio batų užduotis ‒ tai apkrovos balansavimas ant visos jūsų pėdos: batai turi išlyginti apkrovą ant kulno ir priekinės pėdos dalies, tuo pačiu metu išlaikant pado elastingumą. O padai turi suteikti teisingą trintį su visais laukiamais paviršiais, todėl jie gaminami iš labai tvirtos gumos. Žygio batai puikiai absorbuoja ir nukreipia smūgį, tokiu būdu padarydami pėdų kontaktą su žeme minkštesnį ir malonesnį. Taigi, padai turi būti pakankamai tvirti, kad suteiktų paramą, tačiau ir pakankamai minkšti, kad išlaikytų žmogaus pėdos natūralią poziciją vaikščiojimo metu.

Kvartyti pagal:
pridėjimo datos mažėjanti
  • pridėjimo datos didėjanti
  • pridėjimo datos mažėjanti
  • kainos didėjanti
  • kainos mažėjanti
  • vardo didėjanti
  • vardo mažėjanti

Filtras

Kaina:
Po pritaikymo:
Medžiaga:
Lytis:
Sezonas:
Pėdos dydis:

Žiūrėti daugiau

Firma:

Žiūrėti daugiau

Parduotuvė:

Žiūrėti daugiau