Jūs esat apmeklējis mājas lapas versiju lietuviešu valodā. Lapu iespējams skatīt arī latviešu valodā
  1. Turizmo įranga
  2. Indai

Indai

"Gandrs" pasiūlyme galima surasti turistinius indus maistui ir gėrimams bei virimo ir kepimo indus iš tokių pasaulinio lygio prekinių ženklų kaip Light My Fire, Primus, Optimus, Esbit, Contigo ir Isostar. Gėrimams pagaminti ir laikyti puikiai tiks įvairių rūšių arbatinukai, puodeliai, buteliai bei termo puodeliai, o maisto gaminimui ir mėgavimui juo bus naudingi turistiniai puodai ir keptuvės, šaukštai ir šakutės, indai prieskoniams bei indų rinkiniai. Prieinami patvarios plastmasės ir titano indai bei stalo įrankiai, ir taip pat anoduoto aluminio puodai ir keptuvės, kas žymiai sulengvins maisto gaminimo procesą, poilsiaujant gamtoje.

Ypač didelėms žmonių grupėms pas mus galite įsigyti didelio tūrio turizmo puodus, kas naudojami ant laužo. Taip pat naudingi bus sulankstomi ilgieji šaukštai, kas sulengvins valgymą iš turizmo mitybos pakuočių, ir Light My Fire siūlomi iešmai, kurius galėsite saugiai nešioti savo kuprinėje, nes jie turi plastikinių rankovių, kurios išsaugos jus nuo sužalojimo riziko ir jūsų daiktus nuo bet kokios žalos.

Kviečiame susipažinti su parduotuvių "Gandrs" platuoju indų asortimentu, kad galėtų ne tik kurti, bet ir mėgautis neužmirštamai skaniu maistu gamtoje. Dar patogesnėms poilsio akimirkoms rekomenduojame peržiūrėti mūsų turizmo baldų pasiūlymą.

Kvartyti pagal:
pridėjimo datos mažėjanti
  • pridėjimo datos didėjanti
  • pridėjimo datos mažėjanti
  • kainos didėjanti
  • kainos mažėjanti
  • vardo didėjanti
  • vardo mažėjanti

Filtras

Kaina:
Patiekalams:

Žiūrėti daugiau

Gėrimams:

Žiūrėti daugiau

Firma:

Žiūrėti daugiau

Parduotuvė:

Žiūrėti daugiau