Jūs esat apmeklējis mājas lapas versiju lietuviešu valodā. Lapu iespējams skatīt arī latviešu valodā
  1. Žiemos sporto įranga
  2. Sniegbačiai

Sniegbačiai

Jus tikrai džiaugsites, vaikščiodami su sniegbačiais, nes tai lengva ir neprašo daug priemonių. Sniegbačiai leis jums keliauti per sniego uždengtus paviršius be jokių rūpeščių apie grimzdimą giliame sniege - jūsų svoris bus tolygiai paskirstytas per aplinkinį paviršių. Ši funkcija leis jums eiti į pasivaikščiojimą, lipti ir net bėgti: štai jūsų galimybė tęsti vaikščiojimo ir bėgimo sezoną ir žiemoje! Vaikščiojimas sniegbačiais padės mėgautis žiema vienatvėje, o taip pat gali tapti didesnių draugų kompanijų bendra veikla - sniegbačiai tinka visų amžiaus grupių bei įgūdžių lygių žmonėmis.

Sniegbačių dydis - būtinas faktorius, kuris suteikia taisyklingą slidinėjimą per sniegą. Sunkesniam žmogui arba per puresnį, sausesnį sniegą bus reikalingi sniegbačiai su didesniu apavo paviršiu. Jūsų svoris pagerina sukibimą, tačiau dar daugiau jį pagerina sniegbačių metaliniai dantukai. Taip pat nereikia specialios avalynės, kad galėtų vaikščioti sniegbačiais - šiuolaikinių sniegbačių pririšimai tinka visų rūšių batams, pavyzdžiui, pasivaikščiojimo ir net snieglenčių batams.

Prancūzijos brendas Morpho siūlo aukščiausios kokybės sniegbačius, pagamintus naudoti su įvairių rūšių kasdieniniais batais ir suteikti tikrą džiaugsmą žiemos gamtoje mėgėjams. Šie sniegbačiai atitinka bet kuriam svoriui ir komforto reikalavimui - jums liko tik pasirinkti sau labiau tinkančio modelio, ir pasivaikščiojimai per sniegą nuo šiol nesukels jokius rūpeščius, bet leis pilnatviškai mėgautis gamta ir žiemoje.

Kvartyti pagal:
pridėjimo datos mažėjanti
  • pridėjimo datos didėjanti
  • pridėjimo datos mažėjanti
  • kainos didėjanti
  • kainos mažėjanti
  • vardo didėjanti
  • vardo mažėjanti