Jūs esat apmeklējis mājas lapas versiju lietuviešu valodā. Lapu iespējams skatīt arī latviešu valodā
  1. Žiemos sporto įranga
  2. Žiemos sporto akiniai

Žiemos sporto akiniai

Žiemos sporto akiniai - tai svarbi slidininkų bei snieglentininkų įrangos dalis. Akiniai apsaugo jūsų akis, sukurdami skydą, kuris neleis saulei, vėjui ir sniegui įskaudinti jūsų veidą. Niekas po dienos ant kalno nenori grįžti su saulės strazdanotu, vėjo pakenktu, sušąlusiu veidu, todėl pas mus, parduotuvėse "Gandrs" rasite lygumų ir kalnų slidinėjimo bei snieglenčių sporto akinius. Nesvarbu, ar sėdite ant kalnų keltuvo ar mėgaujatės kalno džiaugsmais, saulės spinduliai, kurius atspindi visur esantis sniegas, žymiai veikia jūsų akis ir veido odą. Be apsauginių savybių, akiniai taip pat padeda sukurti jūsų įvaizdį, todėl kviečiame peržiūrėti mūsų platąjį pasiūlymą ir pasirinkti savo naujus žiemos sporto akinius be jokio skubėjimo.
Svarbu užtikrinti, ar pasirinkti akiniai tinka jūsų veido formai. Akiniai turėtų būti patogūs, bet ne per daug įtempti. Galima įsigyti vyrų akinių modelius su skirtingais rėmų dydžiais. Moterų akiniai turi mažesnį ir siauresnį rėmą, kad atitiktų smulkesnius veidus. Galvojant apie jūsų vaikų saugumą, vaikų žiemos sporto akiniai pagaminti iš ypač patvarų medžiagų. Mūsų pasiūlyme rasite ir akinius su OTG (Over the Glasses) rėmu; šie akiniai turi platesnį, gilesnį ir aukštesnį reljefą, kad apsaugotų ir tų slidininkų ir snieglentininkų akis, kurie po žiemos sporto akinių dėvės optinius akinius. Parduotuvėse "Gandrs" rasite ir žiemos sporto akinių aksesuarus - slidininkų ir snieglentininkų akinių rėmus bei akinių lęšius.
Kad pilnatviškai galėtų mėgautis poilsiu ant kalno, slidinėjant slidėmis arba snieglente, reikalingi slidinėjimui arba snieglenčių sportui tinkantys akiniai. Mūsų parduotuvėse galima įsigyti aukštos kokybės ir naujoviškomis technologijomis įrengtus žiemos sporto akinius, kurie apsaugos jūsų akis nuo ryškių, sniego atspindėtų saulės spindulių, sumažins sniego, šalčio ir vėjo įtakos bei padės aiškiau pamatyti trasos reljefą. Pasirinkite sau labiausiai tinkantį akinių modelį, įrengtą aukštesnių technologijų akinių lęšiais, kad puikus atlikimas ir komfortas būtų garantuotas.

Kvartyti pagal:
pridėjimo datos mažėjanti
  • pridėjimo datos didėjanti
  • pridėjimo datos mažėjanti
  • kainos didėjanti
  • kainos mažėjanti
  • vardo didėjanti
  • vardo mažėjanti

Filtras

Kaina:
Pritaikymas :
Akinių rėmas:
Fiksuotas lęšių dažinys:
Fotochrominiai lęšiai:
Julbo žiemos lęšis:
Alpina sports žiemos lęšis:
Lytis:
Firma:
Parduotuvė: