Jūs esat apmeklējis mājas lapas versiju lietuviešu valodā. Lapu iespējams skatīt arī latviešu valodā
  1. Dviračių sporto įranga
  2. Dviračiai
  3. Vaikiški ir jaunuolių dviračiai

Vaikiški ir jaunuolių dviračiai

Pirmieji žygiai dviračių pasaulyje yra patys svarbiausieji, todėl parduotuvės "Gandrs" paruošė platų vaikiškų ir jaunuolių dviračių asortimentą. Merida gamina vaikiškus dviračius, kurie jūsų vaikams tiks nuo 2 iki 12 metų amžiaus. Be to, kiekvienos amžiaus grupės dviračiai yra ypatingai sukonstruoti, kad mažieji dviratininkai pajustų saugų bei jaudinantį važinėjimą. Merida vaikiški dviračiai yra patvarūs ir įrengti aukštos kokybės dalimis, kurios jūsų vaikui suteiks sveiką nuotykį, o jums ─ nerūpestingą džiaugsmą už mažąjį sportininką.
Merida inženieriai vaikiškų ir jaunuolių dviračių kūrimo proceso metu ypač kruopščiai seka mažylių dviratininkų noras, siūlydami nesudėtingos konstrukcijos, tačiau šiuolaikinius bei patrauklius dviračius tiems, kurie ką tik pradėjo mėgautis šia sporto veikla.
Parduotuvių "Gandrs" platame dviračių pasiūlyme rasite vaikų bei jaunuolių dviračius skirtingais ratų ir rėmų dydžiais, V arba U tipo stabdžiais, taip pat vaikų rankytėms tinkamais rankenais. Būtina pabrėžti ir platų dviračių spalvų pasirinkimą, nes vizualinis aspektas dažniausiai vaikų akimis yra svarbiausias faktorius, pagal ką pasirenkamas konkretus modelis. Pačių mažiausių sportininkų, ką tik pradėjusių mokytis važinėti dviračiais, reikalavimams pas mus irgi galima įsigyti vaikiškus dviračius su pagalbiniais ratais, kurie padės lengviau išlaikyti pusiausvyrą ir suteiks papildomą saugumą važinėjimo metu.
Merida vaikų dviračiai įrengti plata ratų baze bei ilga rėmo viršutine dalimi, kas suteikia žemesnę sėdėjimo poziciją, tokiu būdu sumažindami gravitacijos centro aukštumą ir stiprindami vaiko saugumą bei komfortą. Panašiai kaip ir automobiliuose, tuo didesnis bus tarpas tarp priekinio ir galinio rato, tuo stabilesnis bus dviratis. Šis aspektas ypač svarbus, perkiant savo vaikui jo arba jos pirmąjį 12, 14 ar 16 colių dviratį. Pasirenkti dviratį savo mažyliui ─ tai rimtas sprendimas, kur būtina įvertinti ne tik dviračio vizualinis įvaizdis, bet ir jo saugumas, komfortas ir tinkamumas jūsų vaiko reikalavimams.

Kvartyti pagal:
pridėjimo datos mažėjanti
  • pridėjimo datos didėjanti
  • pridėjimo datos mažėjanti
  • kainos didėjanti
  • kainos mažėjanti
  • vardo didėjanti
  • vardo mažėjanti

Filtras

Kaina:
Vaiko amžius:
Rato dydis:
Spalva:

Žiūrėti daugiau

Parduotuvė:

Žiūrėti daugiau