Jūs esat apmeklējis mājas lapas versiju lietuviešu valodā. Lapu iespējams skatīt arī latviešu valodā
  1. Dviračių sporto įranga

Dviračių sporto įranga

Veikla grynu oru – tai sveiko gyvenimo pagrindas. Vienas puikiausių būdų, kaip išlaikyti fizinę formą ir pripildyti savo gyvenimo džiaugsmo rezervuarą, yra važiuoti dviračiais, kas taip pat išsilaisvins jūsų mintis nuo kasdieninio streso. Sporto ir poilsio prekių parduotuvės "Gandrs" rūpinasi viskuo reikalingu, kad jūsų važinėjimai būtų neužmirštami ir pavyktų be rūpeščių. Pas mus rasite skirtingų tipų Merida dviračius, kurie bus tinkami važiuoti kiekvieną dieną, ir taip pat varžybų metu, per kalnų regionus, bei bus puikūs kompanjonai relaksacijos važinėjimams per miestą. Esame paruošę ir platų moteriškų ir vyriškų, ir taip pat vaikiškų ir jaunuolių dviračių asortimentą. Sukūrėme aukštus kokybės standartus, kad galėtų mūsų klientams suteikti konkurencingus dviračius, kas leis susiekti sau pastatytus tikslus ir nuolat save tobulinti.

Taip pat siūlome dviračių atsargines dalis, dviračių padangas ir kameras, ratus, stebules, sėdynes, šakes ir kitas prekes. Kad jūsų važinėjimai dviračiu būtų kiek įmanoma saugesni, mūsų pasiūlyme rasite ir tokius reikmenis kaip dviratininkų šalmus, purvasaugius, dviračių žibintus, vaikų kėdutės, dviračių krepšius ir bagažines, pintines ir daugiau.

Manome, kad važinėjimui dviračiu labai svarbu yra išsirinkti tinkamą aprangą, kas sustiprins jūsų pajustą komfortą ir neapribos judėjimų laisvę važinėjimo metu. Pas mus galite įsigyti ypač dviratininkams paruoštas kelnes ir šortus, marškinius, striukes, rankų ir kojų pašiltintojus, pirštines, dviratininkų klipsinius batus, antbačius, kepures ir akinius nuo saulės.

Platajame asortimente orientuotis padės "Gandrs" pardavėjai-konsultantai visose mūsų parduotuvėse. Praleiskite gražias laisvalaikio akimirkas gamtoje kartu su "Gandrs"!