Jūs esat apmeklējis mājas lapas versiju lietuviešu valodā. Lapu iespējams skatīt arī latviešu valodā
  1. Žiemos sporto įranga
  2. Kalnų slidininkams

Kalnų slidininkams

Šaltas oras, snieguotos kalnų viršūnės, adrenalinas ir kvapą gniaužiantys slidinėjimai kalnų slidėmis – jeigu tai vilioja tave, peržiūrėkite mūsų pasiūlymą kalnų slidininkams. Pas mus rasite aukštos klasės kalnų slides ir freeride, ir freestyle slidinėjimo stiliams, ir taip pat galėsite įsigyti visą reikalingą įrangą, kad turėtumėte pilną kalnų slidinėjimo komplektą: kalnų slidžių apkaustus, batus, slidinėjimo lazdus, slidžių bei slidžių batų krepšius, slidžių dirželius bei neslystančiąsias juostėles.


Moterims siūlome lengvas, lanksčias slides, kurios bus patogiau kontroliuojamos negu vyrų slidės. Moterų slidžių apkaustai paprastai montuojami truputį arčiau slidės galo – tai dar vienas būdas prisitaikyti prie moters šiek tiek žemiau esančią gravitacijos centrą. Moterims tinkamos slidės sustiprina balansą, stabilumą bei gebėjimą reaguoti.


Gali atrodyti teisingai, kad vaikui įsigaunamas drabužis, kurio dydis truputį didesnis, juk mūsų mažyliai auga tiek greitai. Tačiau ši strategija nėra protingas požiūris, jeigu kalbama apie mažiuosius varžovus, kurie tik mokausi pažinti slidinėjimo pasaulio magiją. Būtina užtikrinti, kad vaiko slidės ir kita įranga atitinka jo arba jos dabartinių dydį. Neatitinkančio dydžio įrangos vartojimas gali turėti įtakos jūsų vaiko saugumui bei slidinėjimo įgūdžių mokymo greičiui, taigi visada svarbu pasirinkti slidės, kurios atitinka jūsų svorį, ūgį, įgūdžių lygį ir slidinėjimo trasos paviršiaus savybes.
Kalnų slidinėjimo batai yra pagrindinis jungtis tarp jūsų kūno ir slidžių, todėl tinkančių slidžių batų pasirinkimas – tai viena iš kiekvieno slidininko prioritetų. Slidinėjimos lazdos turi būti pakankamai patvarios, kad būtų galima pasidaryti staigių posūkių; pakankamai lengvos, kad nepavargtų jūsų rankos; ir pakankamai lanksčios, kad išvengtų pavojingų kritimų.