Jūs esat apmeklējis mājas lapas versiju lietuviešu valodā. Lapu iespējams skatīt arī latviešu valodā
  1. Turizmo įranga
  2. Šiaurietiško ėjimo bei vaikščiojimo lazdos

Šiaurietiško ėjimo bei vaikščiojimo lazdos

Prieš dešimt metų tik keli žmonės naudojosi specialiomis vaikščiojimo lazdomis, tačiau šiuomet retai galima pamatyti žygiojantį žmogų be jų. Ir šiaurietiško ėjimo, ir vaikščiojimo lazdos padeda sustiprinti pusiausvyrą ant nelygių paviršių ir žymiai išsaugoti energiją, lipant aukštyn ir žemyn statomis takomis. Sakoma, kad vaikščiojimo lazdai sumažina apkrovą keliuose iki 40 procentų ‒ tai faktas, kuris pradžiugins žygių mėgėjus iš visų amžiaus grupių.

Vaikščiojimo bei šiaurietiško ėjimo lazdos yra labai naudingi aktyvaus poilsio gamtoje įrankiai. Jos, kaip ir slidinėjimo lazdos, stimulioja jūsų rankas judėti pirmyn ir atgal, tokiu būdu padidindamos jūsų vidutinį greitį veiklos metu; taip pat jos žymiai sumažins smūgį, kurį paprastai jaučia jūsų kojos, keliai, kulkšniai ir pėdos, ir sustiprina jūsų gebėjimą vaikščioti net ant tokių paviršių kaip purvas, sniegas ir šlapios uolos. Be to, šios lazdos irgi naudojamos palapinės kuoliukų vietoje ‒ jos yra patvaresnės bei tvirtesnės, ir spės išsaugoti jūsų palapinę net stipro vėjaus metu.

Pas mus galėsite įsigyti fiksuoto ir reguliuojamo ilgio šiaurietiško ėjimo ir vaikščiojimo lazdas, lazdų galiukus ir kitus reikmenis. Pasirinkite sau labiausiai tinkantį prekę iš Komperdell, Pinguin, Petzl bei Lafuma produktų ir padarykite savo žygius neužmirštamus.

Kvartyti pagal:
pridėjimo datos mažėjanti
  • pridėjimo datos didėjanti
  • pridėjimo datos mažėjanti
  • kainos didėjanti
  • kainos mažėjanti
  • vardo didėjanti
  • vardo mažėjanti