Jūs esat apmeklējis mājas lapas versiju lietuviešu valodā. Lapu iespējams skatīt arī latviešu valodā
  1. Dviračių sporto įranga
  2. Dviračiai
  3. Miesto dviračiai

Miesto dviračiai

Miesto dviračiai puikiai tinka aktyvaus poilsio mėgėjams, kurie kiekvieną dieną važinėją per miestą ir sportinės veiklos pagalba nori gauti teigiamos energijos bangą. Šie elegantiški Alpina dviračiai suteikia patogią sėdėjimo poziciją ir garantuoja, kad galėsite aiškiai matyti transporto eismą, važinėjimo metu jusite sumažintą apkrovą.
Išsirinkant iš parduotuvių "Gandrs" siūlomų miesto dviračių, nereikės ieškoti specialio sporto drabužio, kad galėtų nuvažiuoti iki darbo ar maisto parduotuvės, nes, dėka Alpina dviračio struktūrai, šiuo dviračiu galima važinėti, ir apsirengus kasdieniniais drabužiais, ir sėdėti idealioje padėtyje su visiškai tiesia nugara. Šie dviračiai tiks visiems, kurie nori atsikratyti daug laiko reikalaujančių eismo kamščių bei problemų, kurias sukelia laisvos automobilio parkavimo vietos ieškojimas. Miesto dviračiai yra patogūs ir tyčia sukurti taip, kad sulengvintų keliavimą mieste. Net jei Alpina dviračiai iš pažiūros atrodo kaip retro stiliaus transporto priemonės, už vintage išorę slepiasi šiuolaikinės technologijos. Inženierijos pasiekimai leido sukurti ypatingus miesto dviračių rėmus, kurie daro Alpina dviračius greitesnius, patogesnius bei geriau reaguojančius. Komplektacijoje įtraukti purvasaugiai, kurie išsaugos jūsų rūbus nuo išsipurvinimo lietingoje dienoje, ant bagažinės galėsite padėti savo daiktus, žibintai leis keliauti ir per miesto neapšviestas gatves, o varpelis padės nukniaukti per miestiečių minias.
Alpina dviračiai yra įrengti vidutinio pločio ir didelės oro talpos padangomis, kurias suteiks papildomą lengvumą ir sumažintą apkrovą važinėjimo metu, ir taip pat sumažins kelio šiurkštumo lygį, kurį pajusite. Jeigu esate miesto poilsio važinėjimų mėgėjas, Alpina miesto dviratis bus teisingasis pasirinkimas, ir jūsų kasdieninis keliavimas mieste taps greitesniu ir labiau elegantišku. Kad galėtų išsirinkti savo idealių dviratį, kviečiame apsilankyti mūsų parduotuvės asmeniškai.

Kvartyti pagal:
pridėjimo datos mažėjanti
  • pridėjimo datos didėjanti
  • pridėjimo datos mažėjanti
  • kainos didėjanti
  • kainos mažėjanti
  • vardo didėjanti
  • vardo mažėjanti

Filtras

Kaina:
Spalva:
Parduotuvė: