Jūs esat apmeklējis mājas lapas versiju lietuviešu valodā. Lapu iespējams skatīt arī latviešu valodā
  1. Turizmo įranga
  2. Kompasai
Kvartyti pagal:
pridėjimo datos mažėjanti
  • pridėjimo datos didėjanti
  • pridėjimo datos mažėjanti
  • kainos didėjanti
  • kainos mažėjanti
  • vardo didėjanti
  • vardo mažėjanti

Kompasai

Pirmasis kartas, kad naudotas į kompasą panašus prietaisas, datuojamas periodu prieš kelius šimtus metų, o pagrindinis kompaso veiklos principas – tai pastaba, kad magnetinės geležies rūdos gabaliukas visada suks link šiaurės. Įtariame, kad jau žinote: kryptis lengvai galima nustatyti pagal saulės vietą danguje arba kerpių kiekį ant medžio žievės, tačiau kartais tokių žinių gali neužtekti. Kad būtų lengviau orientuotis ir sudėtingose situacijose, siūlome skirtingus kompasus.

Pas mus rasite Brunton, Herbertz ir Recta gamintus kompasus, kurių kolbos pripildytos vandens. Tokius kompasus nereikia laikyti visiškai nejudančius, kad tiksliai nustatytų kryptį. Tai savybė, kuri bus žymiai svarbi varžybų metu, kada kiekviena sekundė yra būtina. Geologinių objektų kartografavimui Brunton kompasais dažnai naudojasi geologai, tačiau specifine TruArc Global Needle sistema įrengtais Brenton kompasais pasitiki orientavimosi sporto mėgėjai. Kompasai turi stabilumą ir jų adatos greitai reaguoja į judėjimus, o pats svarbiausias – jie lengvai suprantami bei patogiai naudojami.

Kad visada galėtų surasti teisingą kelią, rekomenduojame remtis ne tik savo žiniomis apie gamtą ir saulės aukštį, bet ir naudotis kompasais, kas leis jums lengviau orientuotis į nežinomas vietas. Renkantis kompasą, būtina apsvarstyti, ar jis bus reikalingas varžybose ar ramaus žygio metu. Susiekite dar neatrastus žemės kampus kartu su Brunton, Herbertz ir Recta kompasais!