Jūs esat apmeklējis mājas lapas versiju lietuviešu valodā. Lapu iespējams skatīt arī latviešu valodā
  1. Dviračių sporto įranga
  2. Dviračiai
  3. BMX & Xtreme MTB

BMX & Xtreme MTB

BMX (Bicycle Motocross) dviračiai paruošti važiuoti vietomis be nuolatinio eismo ir tinka aštriems manevrams, ryškiems vairo judėjimams, triukams, demonstraciniams važinėjimams lygiu paviršiu, ir taip pat tinka šokinėjimams ir laisvojo stiliaus važinėjimams įvairių rūšių parkuose arba varžybose.
Parduotuvės "Gandrs" siūlo BMX modelius, kas tiks ekstremalesnio važiavimo stiliaus mėgėjams, kurie nori turėti galimybės savo dviratį kontroliuoti ne tik ant žemės, bet ir ore, kur galima pajusti ko daugiau už paprastą kasdieninį važiavimą miesto gatvėmis. BMX įrengti lengvu, bet tvirtu aluminio rėmu ir platais ratais, kurie net didesniu greičiu suteikia stabilią važiavimą bei idealią sukibimą su kelio paviršiu. Merida BMX dviračiems būdinga žemiau nuleista rėmo viršutinė dalis ir plati ratų bazė, kuri sustiprina stabilumą ir netrukdo atlikti skirtingus sudėtinius triukus.
Net jeigu BMX ratai dažnai laikomi papraščiausiais iš visų rūšių, kartu su likusia BMX komplektacija jie neįtikėtinai patvarūs ir garantuoja saugų nusileidimą atliekant triukus. Dar vienas iš BMX privalumų ─ spartusis pagreitis, kuriu galima susiekti su šiais dviračiais, tokiu būdu sukuriant daugiau galimybių atlikti įvairius šokinėjimus. Ypač norime atkreipti jūsų dėmesį į šio dviračio mažius, tačiau galingus ratus, ir taip pat į minimalias išlaidas (palyginant su kitomis sproto priemonėmis), kurias reikės investuoti, kad išlaikytų savo BMX dviračio gerą būklę.
"Gandrs" siūlomi BMX modeliai atitiks visus, kurie nori valdyti įvairias rampas bei kliūčius, ir atlikti triukus ant lygios dangos paviršių. BMX gali jums suteikti nesuskaičiojamas naudas ─ pradedant su fizinės formos tobulinimu ir savęs išbandymu iki savo pusiausvyros pagerinimo į dar nebuvusį lygį. Su Merida BMX dviračiu paskui jus visada seks noras mokytis ir kurti naujus triukus bei sudėtingesnius šuolius, kas pagerins ir jūsų vestibiulinės sistemos veikimą, ir fizinę būklę.

Kvartyti pagal:
pridėjimo datos mažėjanti
  • pridėjimo datos didėjanti
  • pridėjimo datos mažėjanti
  • kainos didėjanti
  • kainos mažėjanti
  • vardo didėjanti
  • vardo mažėjanti
Su tokiu kriterijais nieko nerastas! Kad nuvalytų kriterijus, spauskite čia