Jūs esat apmeklējis mājas lapas versiju lietuviešu valodā. Lapu iespējams skatīt arī latviešu valodā
  1. Nuomos kelvedys

Nuomos kelvedys

Gandrs pasiūlo rezervuoti žiemos, turizmo ar dviračių nuomos inventorių iš namų, stotelės ar miško vidurys!

1. žingsnis

Kalendoriuje pažymėkite dieną, kurioje norite paimti inventorių ir dieną, kurioje inventorių atiduosite.

2. žingsnis

Inventoriui su kelius dydžius, rekomenduojame naudoti filtrą, kuris yra po kalendoriaus, nors atrinktumėte norimą dydį (dviračių, slidžių, batų ir kt.)

3. žingsnis

Norimą inventorių rezervuokite, paspausdami mygtuką „nuomoti“, tada tęskite atrinkti inventorių ar eikite į nuomos krepšelį (svetainės dešinės pusės viršutinė dalyje) ir patvirtinkite užsakymą su facebook, draugiem.lt pasu ar e-paštu. Po užsakymo, mūsų darbininkas inventorių parengs išėmimo dienai.

4. žingsnis

Dienoje, kada prasideda Jūsų nuomos periodas, einate į pasirinktuoju paėmimo punktu. Ten mūsų darbininkas apiformins nuomos sutartį, gaus jūsų garantijos mokestį (20 eur) ir išduos inventorių. Tikriausiai pasiimkite su savimi asmens liudijimą (pasą ar ID kortelę). Darbininkas padarys kopiją ir pridės nuomos sutarčiai.

PATARIMAI:

  • jeigu norite atkelti rezervuotuosius daiktus, paspauskite raudonąjį iksą nuomos krepšelio produkto dešinėje pusėje;
  • susipažinkite su Gandrs nuomos inventoriaus pasiūlymu ir atrinkite norimą. Prekių pasirinkimo procese rekomenduojame laikytis mūsų patarimui apie dydžius ir inventoriaus specifikaciją.

Jeigu rasis permainos ar komplikacijos, mūsų darbininkas Jūs informuos. Neaiškumų atvejyje, klientams teikiame pagalbą susižinokite!

Mob. telefonas: +371 28003364